Chcete si u nás koupit vstupenky a nevíte jak to funguje? 

 

Dobrá zpráva je, že to není vůbec složité a vy to hravě zvládnete.

 

V prodeji jsou vstupenky na září, říjen a listopad. Mimo to nabízíme předplatné na dramaturgické řady NEBUĎ KONZERVA a Čechův divadelní podzim 2018.

 

Vstupenky na představení, která budeme hrát v prosinci, začneme prodávat exkluzivně jen v pokladně divadla v úterý 9. října v 16:00. Až do uzavření pokladny je možné vstupenky kupovat jen a pouze u nás v divadle. V 19:00 hodin uvolníme všechny neprodané vstupenky do on-line prodeje.

 

Pár vstupenek na každé představení (přesně 34 kousků) máme pro nedočkavce k dispozici on-line již od pondělí 8. října od 19:00.

 

Máte raději osobní kontakt? Přijďte k nám do divadla v úterý nebo ve čtvrtek mezi 16:00 a 19:00, se slečnou pokladní si vyberete ta nejlepší místa, zaplatíte hotově nebo kartou a odcházíte s pěknou papírovou vstupenkou (nebo vstupenkami).


Nemáte k nám cestu nebo nestíháte? Vůbec nevadí vstupenku si koupíte kdykoliv na webu. Vyberete si pořad, kliknete na datum, v sále vyberete ideální vstupenky, zvolíte pokračovat, vyberte možnost eVstupenka nebo Cool Ticket, zaplatíte ze své karty a vstupenky vám přijdou e-mailem nebo na telefon. K nám přijdete až na představení a u vstupu do sálu se prokážete vytištěnou vstupenkou z vašeho e-mailu nebo vstupenkou ve vašem telefonu.


Chcete něco mezi tím? Neradi platíte přes internet? Zarezervujte si vstupenky zde. Vyberte si pořad, kliknete na datum, vyberete si vystupenky, které se vám líbí, zvolíte možnost pokračovat. Tady vyberete možnost osobně. Na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzení o rezervaci. Vy se do týdne zastavíte u nás v pokladně a zarezervovanou vstupenku si vyzvednete. Platit můžete hotově nebo kartou. Jen dejte pozor, že zarezervovaná vstupenka není věčná, rezervace platí jen 7 dní. Pokud si vstupenku do sedmi dnů nevyzvednete, nabídneme jí jinému divákovi. Všechny rezervace končí nejpozději 3 dny před uvedením pořadu. Poslední tři dny je možné vstupenky pouze kupovat.

 

Potřebujete ještě něco vědět? Zavolejte nám  ne telefon 281 860 174 nebo napište na divadlo@divadlopocernice.cz