ČERVEN 2018

 

Pokladna divadla je otevřená od pondělí do pátku od 16:00 do 19:00 a hodinu před každým představením.

 

Nevyhovuje vám naše otvírací doba? Nevadí, vstupenky můžete koupit také on-line a to prakticky kdykoliv.

 

Více informací o nákupu vstupenek najdete zde nebo pište na divadlo@divadlopocernice.cz.

 


Sobota 2. června v 14:30

7. AKADEMIE LEONARDA

Centrum volného času Leonardo

Tradiční každoroční vystoupení, na kterém malí i velcí umělci prezentují, co se během roku naučili. Akademie se účastní především pohybové, dramatické a hudební obory. Snažíme se v plné šíři předvést práci lektorů a umění klientů. Největším uměním je však schopnost přenést se přes trému a udělat radost divákům.

Vstupné: 100 Kč

(pronájem přístupný veřejnosti)Středa 6. června v 18:00 KONCERT

ZÁVĚREČNÝ KONCERT ZUŠ

Koncert letošních absolventů ZUŠ Ratibořická

Vstupné: vstup zdarma/ nutná vstupenka

 


Čtvrtek 7. června v 19:30 

PĚŠÁCI TAJNÉ FRONTY

Režie: Jiří Šindara

Prostřednictvím dokumentárních záběrů, hraných scén a filmových archivů sledujeme neuvěřitelný příběh Herberta Absolona, který je až v dospělosti postaven před nečekanou záhadu svého života.

Absolonovo pátrání po osudech rodiny postupně rozkrývá dosud neznámé momenty z protifašistického odboje a současně objevuje nezveřejněné praktiky komunistů po roce 1945. Před Absolonem defilují hrůzné okamžiky osudů jeho rodiny. Velkou úlohu má vysoce postavený agrárník Ing. Slavoj Nolč, statkář z Horních Počernic, který ve spojení s Absolonovým otcem a dědem hraje s nacisty vysokou a nebezpečnou hru. Skutečná tragédie Absolonovy rodiny však přichází až s koncem války, kdy se na scéně objevují hornopočerničtí komunisti.

Příběh Herberta Absolona napravuje nespravedlnost vůči zapomenutým hrdinům protifašistického odboje a je silně emotivní.

Po skončení dokumentu promítneme záznam diskuze s Herbertem Absolonem, Jiřím Šindarou, Eduardem Stehlíkem a Radkem Schovánkem, který byl pořízen v Divadle Horní Počernice 21. března 2018.

Délka představení: 150 minut (včetně přestávky)

Vstupné: 50 Kč

 

 

Neděle 10. června v 18:00

CARL ORFF: CARMINA BURANA

Dirigent Stanislav Mistr

Slavná hudební bouře skladatele a pedagoga Carla Orffa na bujaré texty mnichů z Burany, která se stala vzorem pro veškerou současnou filmovou hudbu!

zpívá a hraje: dětský sbor Paleček sbormistryně Šárka Mistrová, sbor Pražští pěvci a sólisté, Středočeský pěvecký sbor, Černošická komorní filharmonie

Více informací

 Vstupné 190Kč, studenti a senioři 140 Kč

 


Čtvrtek 14. června v 19:30

VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ

Romantická komedie/ ČR

Režie: Milan Cieslar

Hrají: Lanka Vlasáková, Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Sára Sandeva, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž a další

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti….

Délka představení: 92 minut

Vstupné: 80 KčSobota 16. června v 16:00

20 LET TAEKWON-DO SONKAL PRAHA

Součástí večera, jehož výtěžek bude věnován na dobročinné účely, je pohled do historie taekwon-do, promítání videa, ukázky taekwon-do a raut.

Vstupné: 100 Kč

(pronájem přístupný veřejnosti)Neděle 17. června v 15:00

Ladislav Stroupežnický

NAŠI FURIANTI

Divadlo pod Petřínem

Režie: Bohumil Gondík

Česká národní klasika tentokrát v pojetí sokolského Divadla pod Petřínem.

(Zadané představení)

 

 

 

 


 

PŘEDSTAVENÍ JE ZRUŠENÉ POŘADATELEM

Pondělí 18. června v 19:30 hod

Filip Malý

MUZIKÁL LÁSKA MEZI ŘÁDKY

Režie: Filip Malý

Hrají: Roman Macháček, Marie Soldátová, Lukáš Veřtát, Hajk Kočaryan, Kateřina Krocová, Filip Malý, Adéla Zouharová, Tereza Kozová, Martin Merhaut, Magdalena Jakubová, Petr Antoň

Nový původní muzikál plný známých písní, legrace a záhad.

Hlavní postavy příběhu jsou zamotaní láskou samy do sebe. Přátelé, kteří je příběhem provázejí, jim pomáhají situaci řešit. Nebude to však jednoduché. Alice potká někoho třetího. Kdo to bude? Jaké tajemství skrývá?

Do představení jsou zapojeni i diváci a mohou sami rozhodnout, jak příběh dopadne. Z představení si kromě zážitku můžete odnést také výhru, která je připravena vždy pro jednoho z diváků.

Délka představení: 108 minut

Vstupné: 200 Kč

(pronájem přístupný veřejnosti)

 

 Úterý 19. června v 19:30

Michael Engler

ZNOVU A LÍP

Divadlo Palace

Režie: Martina Krátká

Hrají: Marek Daniel. Kristyna Frejová, Vašek Vašák/Luboš Veselý, Marcela Holubcová/ Klára Cibulková, Jana Kozubková/ Klára Cibulková

Svižná situační komedie o lásce, manželství a přehodnocování.

Marek je populární spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Věra je jeho manželka a už toho má dost. Co přijde? Rozvodové řízení, dělení majetku, právnická bitka a praní špinavého prádla! Co by se ale stalo, kdyby ti dva smazali dvacet let manželství a byli zase na začátku – mladí, zamilovaní a plní ideálů?

Délka představení: 120 minut

Vstupné: 320, 300, 280 Kč

 

 

Pondělí 25. června v 18:00

PÁRTY SE SAXOFONOVÝMI PARTY

ZUŠ Ratibořická

Již desátý ročník oblíbeného hudebního večera v režii studentů Pavla Fiedlera ze ZUŠ Ratibořická.

Vstupné: zdarma (nutná vstupenka)