Charitativní představení pro Elišku - pojďme společně pomoci

VYPEČENÁ POHÁDKA

 28.4.2019 od 15 hodin

 


Očekávání narození miminka je vždy šťastnou událostí. Všichni se těší, jak bude vypadat, co všechno budeme se svým dítětem podnikat-učit ho na kole, na lyžích, na bruslích no prostě úplně všední věci, které běžně děláme a které bereme jako samozřejmost. Takové plány měla také Eliščina maminka Hanka do té doby, než se Eliška narodila.Ve dvou měsících Elišce lékaři zjistili velmi vážné onkologické onemocnění, které jí upoutalo na invalidní vozík .Bohužel s touto vážnou nemocí bude Eliška bojovat po celý svůj život.U Elišky je potřeba celodenní péče a rehabilitace. V tomto okamžiku nebylo pro její maminku nic důležitějšího než to, aby byla silná pro svoje milované dítě.

 

Eliška nyní chodí do 1.třídy základní školy v Chodovické v Horních Počernicích a vyžaduje péči i přes den, takže maminka dochází i do školy, aby se o ni postarala. Její maminka jí vidí jako „normální“ zdravou holčičku a to ona je-je totiž velmi bystrá, komunikativní, veselá a neskutečně Vás nabije pozitivní energií. Obě to zvládají tak, že smekám. Nechybí jim totiž láska a vůle.

Jediné, co se nedostává, jsou finanční prostředky na pomůcky, které Eliška potřebuje k tomu, aby mohla fungovat. My řešíme, jestli si ušetříme na dovolenou, telefon a na jiné nepodstatné věci, ale její maminka řeší, z čeho jí zaplatí vozíček (přímo na míru), který nutně potřebuje, protože se bez něj prostě neobejde.

Tak pojďme společně udělat dobrou věc a přispět tak, jak to udělá naše divadlo „Černý Petr“, když celé vstupné včetně tržby za naše trička a mikiny, které si budete moci po představení zakoupit při menším rautu, poputuje právě na Eliščiny potřeby.

Všichni si to společně užijeme a pomůžeme.

A možná nás Eliška překvapí a přidá se k našemu souboru.

 

Všem moc děkujeme

Monika Novotná

Divadlo Černý Petr