Vstupenky na představení, která budeme hrát v květnu 2020, začneme prodávat v úterý 31. března v 16.00. Mimořádně jen v on-line prodeji nebo na základně telefonické rezervace (tel.: 281 920 326). 

 

 

pondělí 4. května v 19.30 hod.

CAVEWOMAN

Agentura Point

hraje: Daniela Choděrová

Mysleli jste si, že vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

vstupné: 390, 370, 350 Kč

 

úterý 5. května v 19.30 hod.

PROXIMA

akční drama/ Fr, D/ 12/ české tit./ 107 min.

režie: Alice Winocour

hrají:  Eva Green, Matt Dillon, Lars Eidinger, Alexeh Fatějev, Sandra Hüller a další

Eva Green v životní roli.

Astronautka Sarah se připravuje na roční pobyt na oběžné dráze. Jako jediná žena ve vesmírné misi „Proxima" podstupuje psychicky a fyzicky náročný trénink, zatímco pečuje o svou milovanou sedmiletou dcerku Stellu. Perfekcionistka Sarah se snaží v práci podávat stoprocentní a soustředěný výkon, s blížícím se odloučením je to však čím dál složitější. Strhující příběh matky a dcery má navzdory netradičnímu prostředí univerzální téma: hledání rovnováhy mezi osobními sny a rodičovskou láskou.

vstupné: 110 Kč

 

středa 6. května v 18.00 hod.

TŘICET TVÁŘÍ SVĚTLA - PETR VÁPENÍK

Výstava představuje různé druhy světla a jejich rozličné projevy na fotografiích z přírody i velkoměsta: přirozené sluneční světlo v různých podobách i ročních obdobích, světlo půlnočního úplňku, světlo pouličních lamp, plamenů svíček i dynamické světlo vodních proudů, světlo, jehož formu předznamenal kdysi génius architekta, i světlo, které lidské oko na rozdíl od fotografické techniky rozeznat vůbec nedokáže.

Vstup volný

 

čtvrtek 7. května v 19.30 hod.

V SÍTI: ZA ŠKOLOU

dokument/ ČR/ 12/ 63 min.

Speciální verze filmu V síti určená pro diváky už od 12 let.

Tři dospělé herečky, které vypadají na 12 let, se připojí na sociální sítě a v přímém přenosu zažijí, co se děje v on-line světě. Herečky zažívají dokonce vyhrožování a vydírání. Nejsilnější momenty z oficiální celovečerní verze dokumentárního filmu jsou doplněny o praktické rady, návody a komentáře hereček, které si zkušeností se sexuálním obtěžováním na internetu samy prošly.

vstupné: 100 Kč

 

Distributor přesouvá uvedení filmu na podzim 2020
3BOBULE

 

čtvrtek 14. května v 18.00 hod.

ZAHÁJENÍ FESTIVALU DIVADLO V PŘÍRODĚ

Kostýmovaný průvod od Divadla Horní Počernice do Přírodního divadla Dády Stoklasy zakončený neformální přehlídkou scének a písniček z úspěšných festivalových představení.

Vstup zdarma, občerstvení zajištěno

 


 

úterý 19. května v 19.30 hod.

*EMOČNÍ WELLNESS

Ráchel Skleničková – klavír, Eva Blažková – zpěv

Večerní koncert klasické hudby. Přijďte strávit hodinku a půl znějících pocitů. Na své si přijde každý milovník klasické hudby,uslyšíte skladby různých období od baroka po 20. století. Můžete se těšit na díla od G. F. Händela, L. van Beethovena, F. Liszta, C. Debussyho a V. Nováka.

Péče o duši není nikdy dost. Interpretky se těší na všechny příchozí.

Vstupné: 200 Kč (sleva 50% pro ZTP , ZTP/P sleva 50% průvodce handicapovaného jde zdarma)

 

středa 20. května v 19.30 hod.

*REBELOVÉ NOVÉ GENERACE

režie: Matěj Čumpelík

Obnovená premiéra úspěšného muzikálu studentů Hudebně dramatického oddělení školního klubu Gymnázia Chodovická. Studenti získali za provedení muzikálu ve vlastní úpravě Studentskou Thálii. Školní klub vede profesorka Olga Francová

vstupné: 100 Kč

 

 pátek 22. května v 17.00 hod.

*HUDEBNÍ ODPOLEDNE 2020

Festival studentských orchestrů z různých základních uměleckých škol. Pořádá ZUŠ Ratibořická.

Vstupné: zdarma (nutná vstupenka)

 

Distributor přesouvá uvedení filmu 

 úterý 26. května v 19.30 hod.

ŽÁBY BEZ JAZYKA

 

 Distributor přesouvá uvedení filmu

 čtvrtek 28. května v 19.30 hod.

ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC

 

 

změna programu vyhrazena

 

Přístupnost filmů je značena následovně: P – přístupný, 12 – do 12 let nevhodný, 15 – do 15 let nevhodný, 18 - do 18 let nevhodný

Pokud není uvedeno jinak, je film promítán v českém znění.

Pořady označené * jsou pronájmy.