VÍKENDOVÝ PROGRAM nejen PRO DĚTI

 

Neděle 6. 9. od 15.00 hod

O vodníku Řešátkovi

Divadlo HARMONIKA

Marek Vojtěch

Autorské divadelní představení ukáže, jak vypadá koloběh vody v přírodě. "Pro sedm slziček rozmilé rusalky hastrman Řešátko vydal se do dálky. Z rodného rybníka plaví se potokem, snad se nám neztratí ve světě širokém."

vstupné: zdarma

Na divadelní představení navazují výtvarné dílny Mumraje, bubenický a žonglérský workshop a další program "ZAŽÍT DIVADLO JINAK aneb NADECHNI SE PRO MĚSTO"

 


 

Sobota 12. 9. od 17.00 hod

Trollové: Světové turné

USA/ český dabing/ 91 min

Animovaná nálož dobré nálady vás přesvědčí, že všechny trable světa se dají vyřešit tancem, zpěvem a objímáním.

vstupné: 100 Kč

 


 

Sobota 19. 9. v 17.00

Princezna zakletá v čase

ČR/ 112 min.

hrají: Natalia Germani, Eliška Křenková, Marek Lambora, Martin Dejdar a další

Fantasy pohádka o mladé a rozmazlené princezně Elleně, která musí v jednom opakujícím se dni zabránit zakletí celého království a nalézt své čisté srdce, aby tak přemohla Černou bouři seslanou zlou sudičkou.

vstupné: 130 Kč

 


Sobota 26. 9. v 17.00

Mulan

USA/ český dabing/ 116 min.

Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál.

vstupné: 130 Kč (110 Kč dětská vstupenka)


Neděle 4. 10. v 15.00

O chytrém Honzovi a krásné Madlence

DAP Praha (činohra)

Klasický pohádkový příběh o Honzovi, který je nejen chytrý, ale také statečný a svým důvtipem zachrání krásnou Madlenku před nástrahami zlé statkářky Kunhůty...

vstupné: 110, 90, 70 Kč

 


Sobota 10. 10. v 15.00

Velryba Lízinka aneb Dobrodružství v českých řekách

Divadlo Krapet

Výpravná pohádka o zatoulané malé velrybě v českých řekách. Malá cestovatelka se potkává se sladkovodními rybkami. Hledá kamaráda, ale v podvodním světě se jí to nedaří. Až potká malého rybáře Tomáše. Stanou se z nich kamarádi. Ostatní lidé se o ní dozvědí, ale ani s nimi to nemá malá velryba jednoduché. Tomáš Lízinku před chamtivými lidmi ochrání a jejich kamarádství ještě upevní. Pohádka je provázena milými písničkami od Marka Ebena.

vstupné: 120, 100, 80 Kč


Sobota 17. 10. v 17.00

Pinocchio

Itálie, Velká Británie/ český dabing/ 125 min.

Dobrodružné filmové vyprávění o nejslavnějším dřevěném klukovi. Výpravný film od tvůrců Harryho Pottera. V roli Geppetta dvojnásobný držitel Oscara Roberto Benigni.

vstupné: 120 Kč

 


sobota 24. října v 15.00 hod.

Jarmila Vlčková, Pavlína Jurková

Pohádka o třech námořnících

Divadlo Láryfáry

Námořnická pohádka o čestném a dobrém kapitánu Hromovi, který se vydává za svým snem. Při prudké bouři zachrání piráta Kudličku a ujímá se jeho výchovy. Společně s dětmi musí naučit piráta nejen slušnému chování, ale také všemu, co by pravý námořník měl umět a znát.

vstupné: 120, 100, 80 Kč


Neděle 8. 11. v 15.00

O klukovi z plakátu

Divadlo D5

Kluk z plakátu je výtvor malíře – táty Lukáše, který maloval kluka podle svého syna, a tak si oba byli podobní jako vejce vejci. Kluk z plakátu ale uměl mluvit, a tak se skamarádil s Lukášem, se kterým zažívá různá dobrodružství. Společně se vydávají na průzkum plakátů, které také ožívají, a tak se oba setkají s různými pohádkovými bytostmi.