Zveme vás v neděli 9. září na pohodové (nejen) divadelní odpoledne.

Připravili jsme pro vás program, o kterém si myslíme, že vás bude bavit. Protože víme, že naši diváci jsou hraví, nenecháme vás jen přihlížet, rádi vás zapojíme do hry.  Ale nebojte, k ničemu vás nutit nebudeme. Především si přejeme, aby vám tu bylo s námi dobře.

Máme připravené deky, které vám moc rádi půjčíme, ať si můžete na trávníku v parku udělat pohodlí. Dek máme dost, ale přeci jen jejich počet není neomezený, když si vezmete vlastní, nic nepokazíte.

Studené nápoje i výbornou kávu bude mít připravenou Divadelní kavárna, najde se také něco na zub. Pokud si chcete udělat v parku piknik, klidně si doneste vlastní dobrůtky a užívejte si čas mezi přáteli a sousedy.

Když se ještě obléknete ve stylu první republiky, nebude to mít chybu.

 

Po třetí hodině odpolední zahraje v parku u divadla dětem Tři pohádky o Honzovi divadlo Harmonika. Děti si společně s Markem zazpívají a možná i dostanou nějakou tu roličku. Určitě se budou dobře bavit.

 

Někdy po čtvrté hodině čekáme Bratry v tricku s představením Plovárna, které je volně inspirováno novelou Rozmarné léto Vladislava Vančury. Poetiku tohoto autora převádí s lehkostí a jemnou groteskou do pohybové humoresky, v níž využívají cirkusových disciplín – žonglování, provazochodectví a párové akrobacie. (Viděli jsme a je to krásná podívaná.)

 

Zapojit se budete mít příležitost třeba na bubenickém workshopu, v divadelním fotokoutku nebo do výtvarných dílniček. K dispozici budou také křídy na chodník a silnice vám bude malířským plátnem.

 

Hrát bude kapela Hašlerka, která navodí tu pravou prvorepublikovou atmosféru. V průběhu celého odpoledne bude již tradičně vystupovat pěvecký sbor Paleček a letos prvně také dechový orchestr ZUŠ Horní Počernice.

 

9. září nás čeká příjemné nedělní odpoledne.

 

Těšíme se na vás.