ZAŽÍT DIVADLO JINAK

 

aneb


NADECHNI SE PRO MĚSTO

 

Zveme vás v neděli 6. září na pohodové (nejen) divadelní odpoledne.


Připravili jsme pro vás program, o kterém si myslíme, že vás bude bavit. Protože víme, že naši diváci jsou hraví, nenecháme vás jen přihlížet, rádi vás zapojíme do hry.  Ale nebojte, k ničemu vás nutit nebudeme. Především si přejeme, aby vám tu bylo s námi dobře.


Máme připravené deky, které vám moc rádi půjčíme, ať si můžete na trávníku v parku udělat pohodlí. Dek máme dost, ale přeci jen jejich počet není neomezený, když si vezmete vlastní, nic nepokazíte.


Studené nápoje i výbornou kávu (a když to vyjde i burčák) bude mít připraveny Divadelní kavárna, najde se také něco na zub. Lahodné quiche a další laskominky bude nabízet bistro Daneva. Nějaké dobrůtky nám slíbila nachystat také Markéta z Farmářských potravin.


Po třetí hodině odpolední zahraje v parku u divadla dětem pohádku O vodníku Řešátkovi divadlo Harmonika. Děti si společně s Markem zazpívají a možná i dostanou nějakou tu roličku. Určitě se budou dobře bavit.


Někdy kolem půl páté čekáme Víťu Marčíka s představením Robinson Crusoe, které vzniklo na motivy stejnojmenného románu a je určeno všem velkým i malým divákům, kteří jsou připraveni bojovat po boku Robinsona s bouří, domorodci, hladem a samotou.


Zapojit se budete mít příležitost také třeba na bubenickém, žonglérském či floristickém workshopu, v divadelním fotokoutku nebo do výtvarných dílniček. K dispozici budou také křídy na chodník a silnice vám bude malířským plátnem.


V průběhu celého odpoledne bude již tradičně zpívat pěvecký sbor Paleček a hrát Dechový orchestr ZUŠ Horní Počernice. 


K večeru si promítneme film. Zkuste nám napsat, co byste rádi viděli. Budeme se snažit vyjít vám vstříc. 

 

6. září nás čeká příjemné nedělní odpoledne.

 

Těšíme se na vás.

my všichni z divadla :)

 

PROGRAM NEDĚLNÍHO ODPOLEDNE  6. září 2020

 

15:00  pěvecký sbor PALEČEK - ZUŠ Ratibořická

15:15  O vodníkovi Řešátkovi - divadlo Harmonika

16:00  pěvecký sbor PALEČEK - ZUŠ Ratibořická

16:30  Robinson Crusoe - Víťa Marčík

17:15  Dechový orchestr - ZUŠ Ratibořická

17:40  bubenický a žonglérský workshop 

18:00  promítání filmu


(časy jsme si naplánovali, ale nevíme jestli se nám je podaří přesně dodržet....)