PROGRAM DIVADLA NA MĚSÍC ZÁŘÍ


Vstupenky jsou již v prodeji.

 

O prázdninách mají trochu volněji i naše slečny pokladní, tak je najdete v divadle jen v úterý a ve čtvrtek od 16:00 do 19:00.

Odpočaté a po prázdninách dobře naladěné se ná vás budou od 1. září usmívat z okénka pokladny opět každý všední den od 16:00 do 19:00 a vždy hodinu před každým představením.

 

Nemáte cestu kolem nebo jste celé prázdniny pryč? Nezoufejte, vstupenky koupíte také on-line zde a to kdykoliv. Klikněte na datum vybraného pořadu, vyberte si sedadla, která se vám líbí nebo jsou ještě volná (vidět je u nás všude dobře) a zvolte možnost eVstupenka nebo Cool Ticket. Zaplatíte ze své karty a vstupenka vám přijde e-mailem nebo na váš telefon. Vy už se o nic nestaráte a jen si dobře poznamenáte datum do kalendáře, ať představení neprošvihnete.

Nechcete platit kartou? Můžete si vstupenku zarezervovat (zvolíte možnost osobně), pak si ji ovšem do sedmi dnů musíte vyzvednout v pokladně divadla. Po týdnu rezervace propadá a vstupenka se vrací do prodeje.

 

Potřebujete víc informací o nákupu vstupenek? Podivejte se sem nebo napište dotaz na divadlo@divadlopocernice.cz


Co u nás v září uvidíte?


Ze všeho nejdřív zahájíme v neděli 10. září novou sezónu.

Bez vás, našich diváků, by to nebylo ono.

Přijďte si užít pohodové odpoledne a oslavte s námi další rok

divadla v Horních Počernicích.

 


... a pak už jen spousta divadla, filmů, koncertů a výstav až do příštího června. Pojďte si vybrat to nejlepší pro vás.

 

 

Čtvrtek 14. září v 19:30

MASARYK KINO

Režie: Julius Ševčík

Hrají: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Jiří Vyorálek, Emília Vašáryová, Eva Herzigová, Martin Hofmann, Zuzana Kronerová

Prožil život bohéma, miloval ženy, hudbu, velká gesta. V jeho srdci bojovala nespoutanost extravagantního umělce s povinností a morálkou úředníka, diplomata. Velkou část života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zemi, z níž pocházel, na republiku, kterou založil jeho otec. Českými lvy ověnčený film věnovaný dramatickému osudu velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí, Jana Masaryka.

Délka filmu: 113 minut

Vstupné: 80 Kč  

Potřebuji víc informací.

 

 


Sobota 16. září v 15:00

POPELKA

DS Počerníčci

Režie: Jana Sůvová, Kristýna Cincibusová, Klára Šimicová

Hrají a zpívají: Natálie Spilková, Tereza Vančurová, Tonda Čada, Petra Brenkusová, Vláďa Douša, Šimon Šimice, Michal Růžička, Markéta Vlčková, Barbora Šípková, Veronika Ryšavá, Sára Mosleh, Eliška Železná, Nikola Vorlíčková, Marie Růžičková, Adina Réva Králová, Amálie Sečenská, Natálie Šmídová, Barbora Fraňková, Jenda Josef, Jakub Jarolím, Adam Franěk, Tereza Maršíková, Anežka Nechutová, Nela Večeřová, Sára Moravcová, Bětka Brenkusová, Kája Nezbedová, Júlinka Doušová, Tereza Ordáňová, Perla Dvořáková, Jindra Kaucký, Filip Vondráček

Pohádkový příběh plný písniček a tanečních vystoupení. Těšit se můžete na půvabnou a hodnou Popelku, zamilovaného prince a celé hejno hloubků.

Délka představení: 55 minut 

Vstupné: 70, 60, 50 Kč

 Úterý 19. září v 19:30

NAPROSTÍ CIZINCI KINO

Režie: Paolo Genovese

Hrají: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Edoardo Leo, Valerio Mastandrea a další.

Skupina dlouholetých přátel si zpestří společnou večeři návrhem, že všichni dají na stůl své telefony a každý příchozí hovor, zprávu či fotografii budou sdílet společně – vždyť před sebou už dávno nemají co skrývat. Brzy se ukáže, jak málo o sobě vědí.

Délka filmu: 97 minut

Vstupné: 80 Kč 

Potřebuji víc informací

 

 


Středa 20. září v 18:00

KAREL FRONTZ – fotografie VERNISÁŽ

Výstava fotografií ze studijní cesty po Keni.

Vstupenky nepotřebujete. Přijďte si prohlédnout fotografie a seznámit se s jejich autorem.

 

Potřebuji víc informací

 

 

 


Pátek 22. září v 19:30

Sabina Krátká

CRY BABY CRY

Švandovo divadlo

Režie: Martina Krátká

Hrají: Michal Dlouhý, Klára Cibulková, Bohdana Pavlíková, Kristýna Frejová, Réka Derzsi/ Eva Vrbková, Blanka Popková

Komedie o tom, jak pět žen hledá návod na štěstí. V módním kurzu life coachingu se pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný?

Upozorňujeme diváky, že při představení se na jevišti kouří.

Délka představení: 80 minut 

Vstupné: 450, 430, 410 Kč

Potřebuji víc informacíNeděle 24. září v 15:00

Betty MacDonaldová a Eva Čechová

PANÍ LÁRY FÁRY

DS Na Radosti Horní Počernice

Režie: Eva Čechová

Hrají: Zdenička Staňková, Klára Eisenhammerová, Mája Klímová, Anička Staňková, Tim Zuščík, Lucka Schovancová, Áňa Kulhavá, Barča Tůmová, Jůlinka a Verunka Čechovy.

Znáte někoho, kdo si po sobě neuklízí? A víte, že zřejmě chytl čurbesajdu? Pošlete ho za paní Láry Fáry, ta zná lék na všechny dětské nemoci a navíc je s ní legrace.

Délka představení: 65 minut 

Vstupné: 70, 60, 50 Kč

 Pondělí 25. září v 19:30

Rob Backer

CAVEMAN

Agentura Point

Režie: Patrik Hartl

Hrají: Jan Holík/ Jakub Slach

Obhajoba jeskynního muže představuje humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami a o tom, jak často tyto rozdíly vyvolávají nedorozumění.

Délka představení: 90 minut

Vstupné: 400, 370, 350 Kč

Částečně zadané představení

 Středa 27. září v 19:30

ŠPUNTI NA VODĚ FILM

Režie: Jiří Chlumský

Hrají: Hynek Čermák, Anna Polívková, Tatiana Vilhelmová, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Dana Syslová, Arnošt Goldflam a další.

Tajně sjet Sázavu s vlastními dětmi může být dobrodružnější než se původně zdálo. Česká letní filmová komedie vám připomene prázdninovou atmosféru.

Délka filmu: 83 minut 

Vstupné: 80 Kč

Potřebuji víc informací

 

 

Sobota 30. září v 19:30

Pavel Kohout

DVĚ GORILY PROTI MAFII

DS Jiřího Voskovce – Sázava

Režie: Martin Kovářik

Hudba a slova písní: Jan Rejhon

Hrají:Jan Rejhon, Jan Štědra, Nicole Šubrtová, Zdena Kotzotová, Milan Chochola, Radek Tupý, Martin Mika, Luboš Malý, Halina Brošová, Dana Štědrová a další.

Napínavá komedie se skoro sedmi mrtvolami.

Ztřeštěný příběh se odehrává v ZOO den před slavnostním znovuotevřením. Franta a Josef jsou obyčejní krmiči, kteří netuší, že si zahrávají s vlastním životem, když za mrzký peníz souhlasí s účastí na podivné akci nových hlídačů, poskoků pana ředitele.

 Délka představení: 90 minut 

Vstupné: 120, 100, 80 Kč (studenti a senioři nad 60 let platí polovic)

 

 

 

Od následujícího dne si můžete vstupenky koupit také v recepci Chvalského zámku nebo rezervovat prostřednictvím internetu na www.divadlopocernice.cz a na e-mailové adrese: divadlo@pocernice.cz

 

Pokladna v divadle je otevřena pondělí až čtvrtek od 16.00 do 18.00 a hodinu před začátkem všech představení pro veřejnost.

Pokladna ve Chvalském zámku je otevřena denně od 10 do 16 hodin.

 

Nevyzvednuté vstupenky vracíme do prodeje po uplynutí sedmi dnů od zadání rezervace. Toto omezení se týká i vstupenek na dětská představení.

 

Odběr novinek
Děkujeme za spolupráci

Děkujeme za celoroční podporu při tisku propagačních letáků našemu hlavnímu sponzorovi - Tiskárně V. Fabiána z Horních Počernic