PŘELOŽENÁ PŘEDSTAVENÍ

 

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín uvedení nevyhovuje, vrátíme vám vstupné. Pokud se rozhodnete vstupenky vrátit, máte čas do 15. srpna.

Pokladna bude otevřená od úterý 26. května a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod.

Děkujeme za pochopení.


 

neděle 22. března v 18.00 hod.

 

EXPEDIČNÍ KAMERA


Nový termín uvedení: neděle 20. září 2020

 


 

pondělí 23. března v 19.30 hod.

 

Briggite Buc

ČAS POD PSA


Nový termín uvedení: pondělí 14. prosince 2020

 


 

středa 1. dubna v 19.30 hod.

 

Gilles Dyrek

BENÁTKY POD SNĚHEM


Nový termín uvedení:  úterý 22. září 2020

 


 

středa 8. dubna v 19.30 hod.

 

Sébastien Thiéry

OSM EUR NA HODINU


Nový termín uvedení:  středa 16. září 2020

 


 

úterý 21. dubna v 19.30 hod.

V SÍTI

dokument/ ČR/ 15

 

Nový termín uvedení:  úterý 23. června 2020

 

 


 

 

středa 22. dubna v 19.30 hod.

KAREL PLÍHAL

Koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety.

 

Nový termín uvedení:  úterý 3. listopadu 2020

 


 

neděle 26. dubna v 16.00 hod.

WEST SIDE STORY

 

 

Nový termín uvedení:  neděle 14. června 2020

 

 


 

 

 

úterý 28. dubna v 19.30 hod.

VE STODOLE U SLEPIC

Nakafráno Turnov

 

Nový termín uvedení:  neděle 29. listopadu 2020

 


 

pondělí 4. května v 19.30 hod.

CAVEWOMAN

hraje: Daniela Choděrová

 

Nový termín uvedení:  úterý 1. prosince 2020

 

 


 

 

úterý 19. května v 19.30 hod.

*EMOČNÍ WELLNESS

Koncert: Ráchel Skleničková – klavír, Eva Blažková – zpěv

 

Nový termín uvedení:  úterý 29. září 2020

 

 



 

ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

 

Vstupné za on-line zakoupené e-vstupenky na zrušená představení jsme vám poukázali zpět na váš účet. 

Peníze za vstupenky zakoupené přímo na pokladně vám můžeme také poslat na váš účet, ale budeme potřebovat vědět pár údajů, abychom dodrželi všechna daňová a účetní pravidla, kterým podléháme. Více tady.

Pokladna bude otevřená od úterý 26. května a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod.

Děkujeme za pochopení.

 

Přehled zrušených představení: Ataky Jany Koubkové, Zamilovaný sukničkář, To jsme my! Náplavka grotesque, O Zlaté rybce, Hvězdná setkání: Tereza Brodská, 1917, Besídka divadla Sklep, Velryba Lízinka, 3 Bobule, Frčíme, O vodníkovi z Čertovky, Stará láska nerezaví, Chlap na střídačku, Šarlatán, J.O.B., Králíček Petr bere do zaječích, Hvězdná setkání: Pavel Novotný, Štěstí je krásná věc, Emma, Rebelové nové generace, Hudební odpoledne 2020, V síti: Za školou, Můžem i s mužem, Pusťte Donnu k maturitě